31.05.2017/10:24

Bać-Pol zamknął kolejny magazyn – tym razem w Kielcach

Jak ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl Grupa Bać-Pol zamknęła oddział w Kielcach. Powodem były słabe wyniki finansowe. Oddział przestał funkcjonować z dniem 1 maja i obecnie pełni jedynie funkcję cross-docku.

Oddział w Kielcach ruszył w 2005 roku. Nigdy nie należał do wybitnie rentownych, a o jego otwarciu zadecydowała okazja, a dokładniej – atrakcyjna cena magazynu. Przypomnijmy, że Bać-Pol ma oddział w oddalonym od Kielc o 60 km Ostrowcu Świętokrzyskim.

Niestety nie udało się nam uzyskać komentarza prezesa rzeszowskiego dystrybutora Leszka Bacia, który uchylił się od odpowiedzi na pytanie czy jego firma przeżywa poważniejsze kłopoty, czy chodzi jedynie o optymalizację kosztów działania?

Odkąd portal wiadomoscihandlowe.pl zaczął interesować się sprawą, w ciągu doby, ze strony internetowej Bać-Polu zniknęły dane kontaktowe do oddziału w Kielcach.

Bać-Pol istnieje od 1990 roku i ma obecnie 15 oddziałów i filii (jeszcze pod koniec 2016 roku było ich 20): w Częstochowie, Kaliszu, Lublinie, Niepołomicach, Nowym Sączu, Ostrowcu Świętokrzyskim, Poznaniu, Rzeszowie, Skierniewicach, Tarnowie, Wrocławiu, Zbrudzewie, Zielonej Górze i pod Warszawą. 

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.