02.08.2019/11:30

Barbara Goździkowska została nową prezes sieci drogerii Natura

Barbara Goździkowska, dotychczasowa dyrektor generalna Avon Cosmetics Polska objęła stanowisko prezesa w zarządu w spółce Natura. Do zarządu sieci drogerii dołączył również Daniel Rogiński. 

Barbara Goździkowska była związana wcześniej z Avon Cosmetics Polska, gdzie kolejno zajmowała stanowiska: VP CEE commercial marketing, VP marketing EMEA i VP commercial marketing Central Europe. W kwietniu 2015 r. objęła stanowisko dyrektor generalnej Avon Cosmetics Polska, przejmując odpowiedzialność za zarządzanie firmą w Polsce i krajach bałtyckich. Zbudowała od podstaw i z sukcesem rozwinęła markę Avon, czyniąc ją drugim najbardziej rozpoznawalnym brandem urodowym w Polsce.

Daniel Rogiński jest ekspertem w dziedzinie e-commerce, nowych technologii i rozwiązań cyfrowych oraz menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w branżach kosmetycznej, spożywczej, elektronicznej i modowej. Ostatnio zajmował stanowisko dyrektora e-commerce na Europę w Eobuwie.pl z Grupy CCC, gdzie koordynował sprzedaż internetową, marketing, technologię, obsługę klienta oraz studia foto-video i wprowadzenia produktów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.