06.06.2020/08:51

Bartłomiej Misiewicz sprzedaje wódkę pod swoją marką

Były kontrowersyjny polityk a obecnie przedsiębiorca pochwalił się debiutem swojej produkcji – wódką Misiewiczówka.

„Mamy to!!!” – pochwalił się na Twitterze Bartłomiej Misiewicz zapraszając do odwiedzenia strony internetowej dedykowanej nowemu produktowi.

Czytamy na niej, że Misiewiczówka to prawdopodobnie jedyna wódka, która smakuje nawet wtedy, gdy nie jest schłodzona. Jest to pozycja klasy premium białego alkoholu.

„Nasza receptura oparta jest na starannie pielęgnowanych kłosach pszenicy, bez żadnego opryskiwania i bez dodatków detergentów. Kwintesencją oferowanego produktu jest woda źródlana” – opisują swój produkt producenci. Wódka jest produkowana w Polsce, jako produkt dedykowany dla Alleati Holding Sp. z o.o.

To nie jedyny rodzaj działalności byłego polityka. Jak informuje serwis radiozet.pl, firma Misiewicza zajmie się też sprzedażą materiałów do druku 3D.

Przedsiębiorca sprzedaje tworzywo używane w procesie drukowania przestrzennego, czyli tzw. filament. O nowym biznesie były polityk informował na Instagramie.

Bartłomiej Misiewicz ma za sobą burzliwą przeszłość polityczną. Od 2012 roku działał w strukturach Prawa i Sprawiedliwości. Jego polityczna kariera to w dużej mierze praca w Ministerstwie Obrony Narodowej. Od 2015 roku pełnił tam funkcję szefa gabinetu politycznego oraz rzecznika prasowego. Dwa lata później Misiewicz trafił do państwowej spółki zostając pełnomocnikiem zarządu w Polskiej Grupie Zbrojeniowej.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • rura 08.06.2020

    Klasyczny pisowski biznesman

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.