11.09.2019/14:46

Batumi - na polskim rynku debiutuje nowa sieć piekarni gruzińsko-ormiańskich

Działająca w modelu franczyzowym sieć Batumi otworzyła punkty w Warszawie, Gdyni i Sopocie. W najbliższej przyszłości sieć wejdzie również do Krakowa i Gdańska. Do końca roku planuje otwarcie łącznie 20 lokali w całej Polsce.

Trend na naturalne produkty jest obecny na rynku od kilku lat i nic nie wskazuje, aby miał z niego szybko zniknąć. Wiele firm kieruje się tą filozofią, przyciągając klientów wyjątkowym smakiem produktów, bez polepszaczy i konserwantów. I takie jest właśnie Batumi.

Spośród innych punktów gastronomicznych, Batumi ma się wyróżniać przede wszystkim doborem tylko naturalnych składników. Pieczywo w sklepach sieci nigdy nie jest mrożone, dając gwarancję świeżości na co dzień. Doskonały smak to zasługa wyłącznie mąki, wody, soli i tradycyjnego gruzińskiego pieca.

W Batumi pracują głównie Polacy, natomiast pieczę nad recepturami i wypiekaniem pieczywa sprawuje doświadczony mistrz wypieków z Gruzji. Praktyki w tym zakresie przenoszone są z pokolenia na pokolenie. Najistotniejszy element w całym procesie stanowi gruziński piec tone – to on jest sercem piekarni. Nadaje niezwykłego aromatu i chrupkości pieczywu.

Batumi to sieć piekarni gruzińsko-ormiańskich, oferująca świeże pieczywo wypiekane w oparciu o najwyższej jakości naturalne składniki, łącząc tradycję gruzińską z polską nowoczesnością.  W ofercie dostępne są chleb puri, słodkie i słone chaczapuri, mięsne chinkali i pierożki pielmieni. Na deserowe menu składają się naturalne gruzińskie lody, ręcznie przygotowywana cytrynowo-limonkowa lemoniada z nutką bazylii oraz gruzińska kawa.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.