29.10.2020/23:32

Będą bonusy dla pracowników Biedronki? Sieć nie wyklucza nowych dodatków w pandemii

Podczas czwartkowego podsumowania wyników Jeronimo Martins za pierwsze 9 miesięcy roku spółka odniosła się do pandemii i wyjątkowych warunków, jakie panują w jej czasie w sklepach. Jednym z rozważanych kroków jest wprowadzenie bonusów dla pracowników z tzw. pierwszej linii.

Ana Luísa Virgínia, CFO w spółce Jeronimo Martins, odpowiadając na pytania dziennikarzy i analityków powiedziała, że w związku z wyjątkową sytuacją sieć nie wyklucza wypłaty dodatkowych bonusów dla pracowników. - Nie wykluczamy wypłaty dodatkowych bonusów dla pracowników z tzw. pierwszej linii. To dzięki nim sklepy mogą funkcjonować w przedłużonych godzinach i zapewniać klientom to, czego oczekują – tłumaczyła.

Jednak dodała, że na razie ciężko mówić o konkretach, bo będą one zależeć od dalszej sytuacji w sklepach i dalszych obostrzeń.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także