10.09.2020/20:04

Burger King otwiera restaurację specjalnie zaprojektowaną na czasy pandemii [WIDEO]

Burger King zaprezentował swoje nowe restauracje zaprojektowane dla "świata COVID", z bezdotykowymi kabinami i loftami - podaje businessinsider.com.

Burger King właśnie ujawnił nowe plany radykalnego przeprojektowania swoich restauracji, gdzie opcje drive-thru i pickup są najważniejsze. Renderingi nowego projektu pokazują nowoczesnego Burger Kinga, który zmniejsza jadalnię i podnosi kuchnię, aby stworzyć więcej przestrzeni. Fizyczny obrys sklepu jest o 60% mniejszy niż tradycyjnego budynku Burger King.

Projekt jest zoptymalizowany pod kątem tego, co Burger King nazywa „światem COVID”, z półkami do odbioru, w których klienci mogą kupić burgera i frytki bez kontaktu z pracownikiem. W sklepie dostępne będą również punkty dostaw do punktow, w których klienci będą mogli składać zamówienia za pośrednictwem aplikacji mobilnej - podaje businessinsider.com. 

Firma podała, że ​​pierwsze restauracje Burger King z nowym projektem zostaną zbudowane w 2021 roku w Miami, Ameryce Łacińskiej i na Karaibach.

Restauracja przyszłości sieci Burger King (1)

Restauracja przyszłości sieci Burger Kong (2)

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także