07.05.2020/15:20

Biedronka ma pomysł jak sprzedawać w niedziele! Dzięki aplikacji Glovo zakupy w sieci można robić niemal codziennie

Od 10 maja Biedronka zacieśnia współpracę z Glovo, dzięki czemu zamówienie produktów ze sklepów sieci będzie możliwe także w niedziele. Obecnie zakupy online przy użyciu aplikacji są możliwe w 16 największych polskich miastach.

Współpraca między Biedronką a Glovo wchodzi na wyższy poziom. Oznacza to nie tylko możliwości dokonywania zakupów przez klientów z dowolnego miejsca w każdym z 16 miast, dzięki zapewnieniu pełnego pokrycia zasięgiem usługi granic administracyjnych miasta, ale również możliwość dokonania komfortowych zakupów online wraz z dostawą w każdą niedzielę przy użyciu smartfona.

Obecnie zakupy  online w Biedronce przez aplikację Glovo są dostępne przez siedem dni w tygodniu na terenie: Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Płocka, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna i Lublina. 

- Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów  w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu - mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

A co kupują klienci sieci używający aplikacji Glovo? Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około 1500 produktów spożywczych i kosmetycznych najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki. Na pierwszym miejscu popularności zdecydowanie są banany, na drugim filety z piersi kurczaka, a najniższy stopień podium należy do pomidorów malinowych. Klienci Biedronki często sięgają również po: masło ekstra polskie, papier toaletowy, jaja Moja Kurka z wolnego wybiegu, winogrona bezpestkowe, świeży filet z łososia, cytryny oraz awokado. Pod kątem liczby transakcji dokonanych przez klientów Biedronki przy użyciu aplikacji Glovo prym wiedzie Warszawa, przed Wrocławiem i Krakowem. Natomiast największe pod względem wartości zakupy online zaraz po warszawiakach robią mieszkańcy Krakowa – zadając tym samym kłam stereotypom dotyczącym ich oszczędności – a potem Wrocławia. Najwięcej zamówień klienci składają między godz. 11 a 14.

Klienci kupią online produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji. Liczba placówek sieci Biedronka realizujących dostawy e-zakupów w systemie Glovo przekroczyła 200 w 16 polskich miastach. Sieć Biedronka wychodząc naprzeciw potrzebom klientów będzie kontynuować współpracę z Glovo, planując dalszy rozwój tego kanału zakupowego w najbliższym czasie.

Spółka Jeronimo Martins Polska zarządza obecnie siecią ponad 3000 sklepów Biedronka, które są zlokalizowane w ponad 1100 miejscowościach w całej Polsce.

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • ZAWIEDZIONY 08.05.2020

  Cwaniactwo Lewaków wykorzystują Polaków,w Niemczech czy Francji niech odtworzą jak im pozwolą haha,

 • kj 08.05.2020

  i jakim prawem przepraszam biedronka bedzie tak działała w niedziele? co z tego ze towar jest dowieziony do klienta, ale to sprzedawca w sklepie musi go sprzedac najpierw?

 • JJ 08.05.2020

  widać Radom nie jest na tyle dużym miastem...

 • xxxxx 07.05.2020

  niech zrobią w pierwszej kolejności porządek z cenami ,na pierwszej stronie gazetki promocja na masło a na kasie zero promocji ,ot mi i biedronka i jej promocje jedno wielkie oszustwo jak cała biedronka.......połowa artykułów na półkach bez cen,żenada.......

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.