15.04.2018/22:47

Biedronka i Lidl mogą zacierać ręce. Rząd zapowiada, że rozda kolejne miliardy złotych polskim rodzinom

Premier Mateusz Morawiecki i wicepremier Beata Szydło zapowiedzieli w sobotę kilka nowych projektów które rząd chce wprowadzić w życie, wiele z nich pojawi się jeszcze w tym roku. Rząd chce, m.in. rozdać kolejne miliardy złotych, które zasilą portfele polskich rodzin, a następnie trafią do kas sieci handlowych, takich jak Biedronka, Lidl, czy Carrefour.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • podatnik890 17.04.2018

  bo, WH zajmuje się firmami które coś znaczą skalą działalności, rodzinne sklepy nigdzie nie są opisywane w żadnej gazecie.

 • Gall 16.04.2018

  Kłamcy i oszuści z Pisu jak zwykle obiecują kiełbasę wyborczą przed wyborami. Ale tak naprawdę to chcą sobie wypchać kieszenie naszą kasą. Mieliśmy przykłąd z premiami. Teraz będą sobie wypłacać kasę tak aby społeczeństwo się nie dowiedziało.

 • bakbar 16.04.2018

  a ile ten "niezależny tradycyjny handel sklepów rodzinnych" waży w rynku FCMG? ten niezależny handel to piwo + fajki + bułki + masło + mleko i ewentualnie buraczki do obiadu bo zapomniało się kupić w sieciach, które rok w rok dokładają kolejne % udziału w rynku

  z całym szacunkiem ale to tak jakby w dyskusji o rynku samochodowym w Polsce uwzględniać produkcję Funter'a... niby jest ale jak długo jeszcze?

  nad faktem, że Polska rozłożyła nogi i sprzedała rynek wart niemal 300 mld rok w rok, (a nawet dopłaciła żeby ktoś wszedł) również ubolewam,

 • gija888 16.04.2018

  Dlaczego w treści mowa jest tylko o zagranicznych sieciach?
  Mamy też nasz niezależny tradycyjny handel sklepów rodzinnych.
  Dlaczego WH pomija te sklepy?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.