24.04.2020/13:30

Biedronka kumuluje akcje promocyjne. Nocne zakupy, oferta grillowa i... banany "za darmo"

Ponad 60 godzin nieprzerwanych zakupów w Biedronce - już od piątkowego poranka ponad 2500 sklepów sieci Biedronka będzie czynne nieprzerwanie aż do niedzieli 26 kwietnia, co najmniej do godziny 21:00. Tym samym Biedronka przyspiesza długi weekend i zaprasza na wyjątkowe promocje przygotowane na każdą porę dnia i nocy. W piątek do sklepów sieci klientów mają ściągnąć banany, które dla części klientów będą „za darmo”.

 

Biedronka postanowiła połączyć kilka akcji promocyjnych w jeden długi promoweekend. Sieć zaprasza klientów na dwie „Białe Noce” – piątkową i sobotnią – by weekend zakończyć niedzielnymi zakupami za połowę ceny.

Klientów do sklepów mają ściągnąć „darmowe” banany. Od rana do północy w piątek i sobotę każdy klient posiadający kartę Moja Biedronka otrzyma zwrot wartości zakupionych bananów na specjalny voucher (do 10 zł na dzień), możliwy do wykorzystania w dniach 29-30 kwietnia.

W trakcie „Białej Nocy” z piątku na sobotę klienci będą mogli skorzystać z promocji 2+2. Każdy klient, który zakupi 4 różne kosmetyki albo 4 różne artykuły przemysłowe lub tekstylia, otrzyma 2 najtańsze produkty za darmo. „Biała Noc” z soboty na niedzielę​ to z kolei oferta dla tych klientów, którzy kupią 20 różnych produktów, spośród nich 3 otrzymają gratis - możliwe są zwielokrotnienia tego rabatu.

Biedronka rusza także z ofertą grillową na. Firma przygotowała promocję „Oszczędzaj Połowę”. W jej ramach od niedzieli 27 kwietnia do 2 maja Kiełbasa Śląska 550 g. będzie oferowana w ofercie 1+1 gratis, a w kolejnych dniach klienci będą mogli zaoszczędzić połowę wartości innych produktów, które będą sukcesywnie komunikowane w sklepach.

- Tegoroczna majówka z pewnością będzie wyjątkowa ze względu na panującą sytuację. Niezależnie od tego chcemy, za pomocą zestawu różnorodnych akcji promocyjnych na każdą porę dnia i nocy, umożliwić klientom zakup szczególnie przez nich poszukiwanych produktów w atrakcyjnych cenach. Dlatego Biedronka długi weekend majowy zaczyna jeszcze w kwietniu i będzie go kontynuować z kolejnymi promocjami w następnych dniach – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka

Oprócz promocji przygotowanych specjalnie na najbliższy długi weekend w Biedronce klienci mogą skorzystać jeszcze z rabatu Mega Koszyk – do soboty 25.04, do 6:00 rano.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • ITALO 15.06.2020

    (komentarz niezgodny z regulaminem forum)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.