16.03.2017/09:36

Biedronka kupuje grunty w Warszawie. Powstanie na nich pawilon handlowy

Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, zawarło z firmą Tower Investments przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości składającej się z dwóch działek gruntu przy ul. Modlińskiej i przy ul. Prząśniczek w Warszawie. Sprzedający zobowiązał się do wybudowania i wykończenia pawilonu handlowego Biedronka przed zawarciem umowy przyrzeczonej.

Powierzchnia obu przejmowanych działek to łącznie 4,95 tys. mkw. Cena sprzedaży nieruchomości wraz z pawilonem handlowym ustalona została na 11,9 mln zł.

Kluczowe warunki zawieszające zawarcia umowy przyrzeczonej to: uzyskanie przez sprzedającego prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę pawilonu handlowego oraz na jego użytkowanie, wybudowanie pawilonu, a także pełne skomunikowanie nieruchomości zgodnie z koncepcją zawartą w umowie.

Umowa przyrzeczona zostanie zawarta po spełnieniu warunków zawieszających wskazanych w umowie, nie później niż 30 listopada 2018.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.