10.04.2020/08:39

Biedronka najbardziej zyskała wizerunkowo w czasie epidemii [BADANIE]

Sieć Biedronka najbardziej zyskała w oczach konsumentów w ostatnich czterech tygodniach. Sporo zyskał też Carrefour. Najbardziej stracił Lidl – to wyniki najnowszego badania YouGov BrandIndex, przeprowadzonego przez agencję Inquiry.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • gość 14.04.2020

  Kupili badania, to zyskała! nikt już nie wierzy w te bzdury popularyzowane przez media i min. przez WH. Marzy mi się taki dzień w tym kraju,kiedy nikt nie napisze o Biedrze , a jeżeli to poda prawdzie opinie o tej zachłannej sieci,rujnującej polski handel.

 • fff 11.04.2020

  Czym? Słodkimi tekstami w radiu i telewizji?

 • mam inne spostrzeżenia 10.04.2020

  Część druga... Zapas rękawiczek w Lidlu i Aldi - czyli dbają aby były na bieżąco - w Biedronce braki poważne - zarazem w Aldi dodatkowo przed wejściem prośba o użycie środka do odkażania w płynie. Ważne - tym bardziej teraz - porządek jak zawsze na sklepie w Lidlu i Aldi - w Biedronce bez zmian bałagan, chaos, brak miejsca, paskudne sklepy, bez końca sprzedaż i oszukiwanie, produkty śmieciowe - jak ja mam polubić Biedronkę skoro jest taka podła, zachłanna, i we wszystkim wypada najgorzej - nawet podczas tych obostrzeń działa jak zawsze - czyli jest podła i zachłanna, szkodliwa dla ludzi którzy kupują tam ich śmieciowe produkty, niszczy polską gospodarkę - i tak dalej - bardzo mało tego co dobre od Biedronki...

 • mam inne spostrzeżenia 10.04.2020

  Mam inne spostrzeżenia w sprawie artykułu na moim ulubionym najlepszym, chyba też jedynym takim czyli portalu Wiadomości Handlowe! Nie wiem być może ten szkodnik największy w naszym kraju, rujnujący najbardziej też polską gospodarkę, mający największy odsetek produktów śmieciowych produktów własnych i też normalnych jako nie nadających się do spożycia, bardziej tylko jako śmieciowe, też najbardziej podły i zuchwały gdyż sprzedaje marne najgorsze produkty które nie powinny być dopuszczone do sprzedaży dla ludzi - i tak dalej czyli Biedronka! Zatem byłem poproszony o zakup produktu z Biedronki - nie było nigdzie rękawiczek jednorazowych, nie pilnowano regularnie kolejności osób wchodzących więc mogło wejść sobie więcej osób w jednym momencie, nie było kolejek za bardzo do sklepu. Natomiast będąc w Lidlu i Aldi zawsze przeważnie kolejki, czekasz znacznie dłużej niż do śmieciowej podłej zachłannej Biedronki... Koniec części pierwszej...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.