08.10.2013/09:34

Biedronka odkłada wprowadzenie płatności bezgotówkowych

Jeronimo Martins nie decyduje się na razie na wprowadzenie płatności bezgotówkowych za pomocą kart płatniczych, z uwagi na wysokość opłat transakcyjnych, które są w Polsce nadal jednymi z najwyższych w Europie – podaje dlahandlu.pl.

Firma szuka alternatywnego rozwiązania. Jak ocenia JM, system płatności mobilnych mógłby stać się w przyszłości wygodną alternatywą dla drogich płatności kartami, szczególnie jeśli do niego dołączą inne podmioty. Spółka deklaruje, że osiągnęła gotowość techniczną i operacyjną do akceptacji płatności mobilnych. Obecnie JM prowadzi rozmowy na temat szczegółów z wieloma potencjalnymi partnerami i nie chce zdradzać nazw zainteresowanych podmiotów. Umożliwienie płatności mobilnych nie będzie wiązało się z jakimikolwiek dodatkowymi opłatami po stronie klienta, ani nie wpłynie na poziom cen w sieci Biedronka.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.