28.05.2020/10:13

Biedronka odmieni dział z owocami i warzywami. Na półki trafi więcej rodzimych produktów [WYWIAD]

Ścisła współpraca z dostawcami, poszukiwanie nowych odmian i więcej rodzimych produktów na półkach – o strategii lidera polskiego rynku detalicznego w obszarze warzyw i owoców opowiada Marek Walencik, dyrektor kategorii owoców i warzyw w sieci Biedronka.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Predatory pricing 30.05.2020

  Wskaźnik rotacji zapasów wynosi dla całej grupy Jeronimo Martins - 19 dni, a zobowiązań (faktur) - 64 dni. To ja się pytam Panie Dyrektorze jaki był średni wskaźnik rotacji zapasów w Pana kategorii w 2017 roku, a zobowiązań? Jestem tylko zwyczajnie ciekaw, czy za pieniądze ciężko pracujących polskich rolników podudowaliscie sobie firmy w kraju i za granicą. Oceanaria w Portugalia za pół miliarda to JMD kupuje a rolnik w kraju ma latac na każde zawołanie? Równie ciekawe mogłaby wyglądać analiza ile razy na przestrzeni 2017 - 2020 w zaplanowanych promocjach pojawiła się marża ujemna? I jaka to była wartość w pln (poniżej ceny zakupu) i poniżej marzy operacyjnej (również inwestycja) . To by się Pana dostawcy i Panie na sklepie pracujące za grosze i przewajace te miliony ton towaru przez swoje plecy zdziwily ile kasy góry kasy wywalacie tylko po to żeby nagonić klientów do sklepów i podbić rotacje zapasów. Na ich plecach to wszystko na ich plecach. Więc skoncz tą farsę.

 • Ul 29.05.2020

  Propaganda i pozorowane działania w związku z kontrolami UOKiKu

 • ads 28.05.2020

  Zadbalibyście lepiej o pracowników.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.