29.11.2019/14:12

Biedronka personalizuje ofertę dla klientów ze Śląska

225 sklepów na terenie Górnego Śląska oferuje w dniach 29 listopada – 7 grudnia śląskie produkty regionalne – wuszt, gumiklyjzy, mięso mielone na karminadle, francki i kreple – w ramach promocji regionalnej Biedronka na Barbórkę. W zeszłym roku akcja barbórkowa Biedronki cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Województwo śląskie to 4,5 mln mieszkańców, w tym 2,3 mln kobiet i 2,1 mln mężczyzn. Wśród nich wielu jest miłośników typowo śląskich potraw. Biedronka w 225 sklepach wprowadziła dla nich specjalną ofertę.

– Pochodzę z Bytomia i wiem, jak ważna jest Barbórka dla mieszkańców tego regionu. Dołączamy się więc do świętowania poprzez zaoferowanie naszym klientom produktów w obniżonych cenach. Warto odwiedzić nasze sklepy, aby skorzystać z tej oferty – Robert Kloc, pracujący w biurze regionu sieci Biedronka w Rudzie Śląskiej
Oferta specjalna obowiązuje od 29 listopada do 7 grudnia lub do wyczerpania zapasów. W tym terminie w cenach promocyjnych oferowane są takie produkty, jak mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny, pączki, kluski śląskie, frankfurterki czy kiełbasa śląska.

W ubiegłym roku klienci chętnie korzystali z barbórkowej oferty specjalnej Biedronki. W sumie w sklepach nią objętych, przez wszystkie dni obowiązywania, kupili mięso mielone, z którego można było przygotować 192 tys. kotletów mielonych (karminadli). Chętnie sięgano też po kluski śląskie (gumiklyjzy) – 6 tys. rodzin postanowiło zaoszczędzić czas i zakupić je w Biedronce. Na deser wybierano pączki (kreple) – kupiono ich 79 tysięcy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.