25.09.2018/11:33

Paweł Stolecki, JMP / Biedronka: Przejęcie sklepów Piotra i Pawła wpisuje się w naszą strategię

- Mimo że 5 sklepów stanowi bardzo niewielką liczbę z perspektywy skali działania obu sieci, przejęcie ich dobrze wpisuje się w strategię Biedronki – powiedział w komentarzu do umowy z Piotrem i Pawłem Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny Makroregionu w Jeronimo Martins Polska.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Lilo 01.04.2020

  Opamiętajcie się. Nie żal Wam tych ludzi, którzy są już wykończeni fizycznie jak również psychicznie pracując w pocie czoła żebyście mogli zaspokajać swoje nie koniecznie ważne potrzeby..

 • Zaniepokojony klient 26.09.2018

  Nie chce doczekać czasów gdy wybór jogurtu ograniczy się do jogurtu ze sklepu z owadem i dyskontu zza Odry

 • Biedrol 26.09.2018

  Nie brawo tylko ludzie szukają tańszych sklepów bo ich zarobki są marne, a Piotr i Paweł ma bardzo zawyżone ceny a produkty jakościowo na tym samym poziomie co w Biedronce, myślę ze polskie sklepy delikatesy itd nie są na polskie zarobki

 • Paweł 26.09.2018

  Nie tylko przejmuje Piotra i Pawła ale też w Krakowie został zamknięty największy sklpe EUROSPAR, bo wchodzi na jego miejsce biedronka. :)

 • Seller 25.09.2018

  W Biedronce towar 3 gatunku? O czym Ty mowisz? PiP sztucznie zawyżał ceny. Gdzie indziej można kupić ten sam towar w lepszej cenie.

 • Nie zadowolona 25.09.2018

  Chyba nie wszyscy. Nie wiem skąd taka wiedza jak nie każdy się zgodził na pracę w Biedronce. Jest przykro że polski sklep upada, a zagraniczna sieć się rozrasta. Ale pewnie kupawac towar 3 gatunku i się cieszyć że je się syf niż dać 5 zł więcej i jeść porządnie. Brawo Polska

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.