20.09.2022/18:40

Biedronka rozda naklejki za zakup owoców i warzyw. To sposób na zdobycie Bystrzaka

Od 19 do 24 września za zakup dwóch sztuk wybranych owoców i warzyw Biedronka będzie rozdawać dodatkowe naklejki, których zbieranie pozwala dostać maskotki z Gangu Bystrzaków.

Klient otrzyma naklejkę, jeśli w okresie 19-24.09 zakupi owoc lub warzywo z wykorzystaniem karty lojalnościowej „Moja Biedronka”. W ramach promocji „Naklejka za zakup owoców lub warzyw” obowiązuje limit wynoszący jedną naklejkę dziennie za zakup owocu lub warzywa.  

– W Biedronce wiemy, jaką rolę w codziennej diecie powinny odgrywać świeże owoce i warzywa. Dzięki naszej akcji zachęcamy jeszcze mocniej nie tylko do oszczędzania, ale także do wzbogacania diety o wartościowe składniki odżywcze. Członkiem Gangu Bystrzaków nie bez powodu jest Jabłko Newton, które symbolizuje jakość, w tym zwłaszcza jakość pysznych i zdrowych owoców i warzyw dostępnych każdego dnia w naszych sklepach – mówi Marek Walencik, dyrektor kategorii w sieci Biedronka

Od poniedziałku, 19 września 2022 roku ruszyła też akcja promocyjna „2+1 gratis”, która pozwala na zakup wielu ulubionych produktów z Biedronki i otrzymanie rabatu w wysokości równowartości ceny jednego z tych produktów lub o wartości najtańszego produktu, w przypadku gdy są to różne artykuły za zakup na jednym paragonie. W ofercie „2+1 gratis” dostępne są m.in. wszystkie kosmetyki marek Garnier, L’Oreal , Fructis i Elseve, które można mieszać dowolnie.

Za zebrane oszczędności w ramach zakupu ponad 600 produktów biorących udział w aktualnej Tygodniowej Misji Oszczędzania klienci otrzymują naklejki, które po uzbieraniu odpowiedniej liczby można wymienić na książki lub maskotki bohaterów akcji Gang Bystrzaków.

Jak co tydzień w ramach akcji Gang Bystrzaków klienci mogą też brać udział w specjalnych Tygodniowych Misjach Oszczędzania. W ramach oszczędności realizowanych w Wirtualnym Portfelu oferowane są produkty wybranych marek. W tym tygodniu kupując wszystkie herbaty marki Carte D’or, klienci oszczędzają w Wirtualnym Portfelu 30 proc. zapłaconej kwoty. Pozostałe marki, które przynoszą oszczędności w tym tygodniu to: Dove – 30 proc. oraz Jacobs – 25 proc., Vizir – 15 proc. Dodatkowo wszystkie szampony Head&Shoulders dają 15 proc. oszczędności. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków.

Za każde zaoszczędzone 6 zł w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela w ramach jednej transakcji klient otrzyma naklejkę. Aby odebrać Bystrzaka, który w tym roku nie będzie możliwy do kupienia, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepie.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Edi 01.10.2022

    Czy na paragonie mając alkohol dostanę naklejki gangu bystrzaków

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także