03.02.2020/10:45

Biedronka rozda paczki dzieciom urodzonym w 2020 r. Sieć promuje w ten sposób markę własną Dada

Sieć Biedronka zamierza rozdać paczki powitalne dla dzieci, które narodzą się w 2020 r. Świeżo upieczeni rodzice otrzymają od dyskontera pieluszki, chusteczki nawilżane i papierowe patyczki do pielęgnacji pod marką własną sieci Dada.

Jak informuje sieć należąca do Jeronimo Martins, począwszy od poniedziałku 3 lutego każdy rodzic dziecka urodzonego w Polsce w 2020 roku może zarejestrować się na stronie dadaclub.pl, aby otrzymać powitalną paczkę Dada zupełnie za darmo. Partnerem logistycznym akcji jest Poczta Polska, która dostarczy prezenty prosto do domu.

Akcja skierowana jest również do przyszłych rodziców, którzy oczekują przyjścia na świat maluszka jeszcze w tym roku. Już teraz mogą zarejestrować się na stronie, a po narodzinach potwierdzić swoje dane i otrzymać prezent powitalny od Dady.

Kampania marketingowa prowadzona jest w stacjach telewizyjnych, radiowych, internecie, mediach społecznościowych i sklepach Biedronka od 3 do 29 lutego. Agencją odpowiedzialną za kreację kampanii jest Duda, planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Wavemaker.

Co dokładnie otrzymają rodzice w paczce powitalnej dla malucha? Pieluchy Extra Care w rozmiarze 2 mini (3-6 kg), chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej oraz patyczki higieniczne Dada w 100 proc. wykonane z bawełny.

- Paczka powitalna Dada to inicjatywa, z której jesteśmy szczególnie dumni. Marka Dada cieszy się zaufaniem tysięcy rodzin w Polsce, a dzięki nowemu programowi możemy być jeszcze bliżej radosnych chwil narodzin. Naszą misją jest wspieranie rodziców oraz ich pociech, dlatego mamy nadzieję, że nasza paczka sprawi przyjemność wszystkim tym, do których trafi i ułatwi pierwsze wspólne chwile z dzieckiem - komentuje Agata Maj, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Ara 03.02.2020

    JM wymaga weryfikacji za pomocą... nr Aktu Urodzenia dziecka.

    Ciekawi mnie stanowisko UOKIK i UODO w tej sprawie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.