30.06.2020/14:52

Biedronka spodziewa się rekordowej liczby klientów w swoich sklepach nad morzem

W sezonie wakacyjnym w nadmorskich miejscowościach ruch klientów w ok. 30 sklepach sieci Biedronka wzrasta średnio o blisko 130 proc. Łukasz Burda, dyrektor operacyjny regionu Koszalin w sieci Biedronka wskazuje, że w tym roku firma spodziewa się, że ruch w placówkach zlokalizowanych nad Bałtykiem będzie jeszcze bardziej wzmożony niż w latach poprzednich.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Cyrk 04.07.2020

    Większego bałaganu niż w biedronkach, to nie nigdzie.

  • Biedr pozytyw 01.07.2020

    Byłem w tamtym roku w wakacje nad morzem na jednodniowych wypadach niedzielnych w dwóch miejscowościach. To co się dzieje z handlem spożywczym, nie wspominając o gastronomii to jest jakaś masakra. W sklepikach przebitka 3-4 krotna na podstawowe produkty 'letnio spożywcze'. Raz była nd niehandlowa to niestety ostro trzeba było zabulić by jakoś przetrwać upał, pragnienie czy głód. Biedronki, dyskonty to jest wybawienie dla zwykłych ludzi którzy chcą wypocząć w takich miejscowiściach

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.