09.04.2020/11:19

Biedronka wchodzi w e-grocery! Dyskonter we współpracy z Glovo dostarczy zakupy do domów klientów

Sieć Biedronka rozpoczęła współpracę z aplikacją Glovo, dzięki której klienci z 10 polskich miast mogą zamawiać zakupy z największej sieci sklepów online, z dostawą do domu. Na początek w ofercie znalazło się  około 1000 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki.

Zakupy można zamawiać z bezpośrednią dostawą do domu w 10 miastach:  Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie, obsługiwanych przez ponad 100 sklepów sieci Biedronka. Płatności można dokonać przez aplikację Glovo, a klienci mogą wybierać spośród około 1000 produktów.

Szeroki wybór produktów spożywczych i kosmetyków z oferty Biedronki jest teraz możliwy już dzięki kilku ruchom po ekranie smartfona. Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około 1000 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki. Klienci z niej korzystający kupią produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji.

Zamówione przez klientów produkty są starannie dobierane przez ekspertów sieci, gwarantujących jakość i znajomość asortymentu. Zakupy będą dostarczane przez kurierów Glovo w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego. Cena jednorazowej dostawy oferowanej przez Glovo należy do najniższych na rynku w relacji do typowego koszyka zakupowego sieci Biedronka i wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy.

- Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Proces realizacji zamówienia od chwili jego złożenia do momentu dostawy zajmie nie więcej niż godzinę, w zależności od pory dnia i lokalizacji, jednak w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się nieznacznie wydłużyć. Zamówienia będą przyjmowane w godzinach od 10 do 22.30. Dostępność usługi będzie uzależniona od aktualnej dostępności dostawców w poszczególnych dzielnicach miast objętych zasięgiem funkcjonowania programu.

Spółka Jeronimo Martins Polska zarządza obecnie siecią ponad 3000 sklepów Biedronka, które są zlokalizowane w ponad 1100 miejscowościach w całej Polsce.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Artur 10.04.2020

    Od godziny 10 do 12 tylko osoby powyżej 65 roku życia przecież. O i mysle ze czas będzie dłuższy bo teraz kolejki orzed sklepami są na conajmniej pol godziny stania

  • Lakritzz 09.04.2020

    Ciekawi mnie to kto będzie robił te zakupy kierowca glovo czy ekspedienci sklepów szykują i kierowca tylko odbiera ?

  • nyja 09.04.2020

    Glovo pisze w apce 10kg limit

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.