10.02.2017/16:10

Biedronka wprowadza sportową markę własną Seven for 7

W poniedziałek 13 lutego w sklepach sieci Biedronka zadebiutują produkty pod marką własną Seven for 7. Będzie to brand, pod którym dyskonter zamierza sprzedawać profesjonalną odzież i sprzęt sportowy.

- Marka „Seven for 7” ma za zadanie motywować klientów Biedronki do uprawiania sportu. Idea marki kryje się w haśle: „Siedem to liczba uniwersalna - 7 dyscyplin, 7 zawodników, 7 dni w tygodniu wspólnego treningu” - tłumaczą przedstawiciele Biedronki.

W ofercie tekstyliów, tworzonych przez polskich projektantów, dostępne są m.in.: T-shirty, legginsy, spodnie, buty sportowe, skarpety, bluzy itp. Obok nich pod marką „Seven for 7” klienci znajdą także sprzęt i akcesoria do fitnessu, m.in.: piłkę do ćwiczeń, skakankę, matę do jogi, ściskacz do rąk, rower eliptyczny i magnetyczny, ciężarki i hantle.

Produkty tej marki „Seven for 7” posiadają własne oznaczenia kolorystyczne: odzież damska dostępna jest w różowych opakowaniach, męska w zielonych, a sprzęty i akcesoria fitness w niebieskich.

Własną markę sportową posiada już w ofercie bezpośredni konkurent Biedronki w formacie dyskontowym, czyli sieć Lidl. Chodzi o produkty sprzedawane pod brandem Crivit.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.