02.08.2016/10:56

Biedronka wycofuje się z obietnic odnośnie Kina Femina

W Warszawie rozpoczęły się prace adaptacyjne w budynku, który zajmowało Kino Femina. Nowy najemca obiektu, Jeronimo Martins pierwotnie planował również stworzenie sali kinowej, ale ostatecznie powstanie tam tylko sklep Biedronka - podaje serwis warszawawpigulce.pl.

Według właściciela Biedronki, funkcjonowanie sali kinowej uniemożliwiły protesty okolicznych mieszkańców.

„Mimo wysiłków podejmowanych od bardzo długiego czasu przez JMP, do tej pory nie udało się uzyskać możliwości realizacji projektu dwufunkcyjnego. Głównym powodem są protesty formalne, które mnożą się od początku postępowania mającego doprowadzić do uzyskania nowego pozwolenia na budowę” – poinformowało Jeronimo Martins w TVN Warszawa.

Inwestor planuje natomiast pozostawić neon i tablicę pamiątkową, która znajdowała się wewnątrz budynku.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Grom 03.08.2016

    Ale kabaret zrobili z kina.Widać na tym przykładzie ,że to dziadostwo z Portugalii czuje się lepiej u nas niż u siebie. Oszukali z kinem,oszukiwać będą dalej, a my Polacy wciąż będziemy im nabijać kabzę. Kiedy wreszcie zrozumiemy,że należy szanować to co polskie!! A cóż kino Femina staje się historią!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.