07.11.2018/11:36

Biedronka wydała już ponad pół miliona książek z przygodami Gangu Słodziaków

Pierwsza książka, wydana w ramach bieżącej odsłony Gangu Słodziaków, znalazła się już w rękach 560 tys. osób. Od 5 listopada dostępny jest drugi tom.

Książkę z kolejnymi przygodami Gangu Słodziaków, podobnie jak pierwszą część, można odebrać za darmo po zebraniu 15 naklejek w ramach akcji Gang Słodziaków lub kupić w atrakcyjnej cenie.

– Pierwsza część przygód szóstki przyjaciół odniosła spektakularny sukces. Książka trafiła do rąk ponad pół miliona klientów naszej sieci. Docierały do nas sygnały, że nasi klienci czują niedosyt. Przygotowaliśmy więc nowe, jesienne wydanie opowieści, którą oddajemy w ręce czytelników z nadzieją, że ona także podbije serca klientów sieci Biedronka – mówi Bartłomiej Jarzyna, kupiec odpowiedzialny za ofertę książek w sieci Biedronka.

Włączenie przez Biedronkę książek jako elementu akcji lojalnościowej ma na celu podkreślenie wagi czytania dzieciom i zachęcenie rodziców do spędzania rodzinnego czasu właśnie w ten sposób.

Akcja obecna jest także w Internecie – aktor Wiktor Zborowski czytał Wieczorynkę Słodziaków – ma ona już ponad 1,87 mln wyświetleń na YT.

Wraz z nową książką do sklepów sieci Biedronka trafił także specjalny zestaw, w którym znaleźć można kolorowy plakat, kolorowankę oraz nowe opowiadanie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.