02.10.2020/12:23

Biedronka zabiera głos w sprawie plastiku. Główny temat to ekoprojektowanie opakowań

Przedstawiciele Jeronimo Martins będą dyskutować o przyszłości świata i ekoprojektowaniu, głównie w kontekście plastiku w opakowaniach produktów podczas 8. Edycji Targów CSR. W panelu Ekoprojektowanie – szanse i wyzwania, moderowanym przez Arkadiusza Mierzwę, dyrektora ds. komunikacji sieci Biedronka, udział wezmą dostawcy sieci Biedronka m.in. Bewa oraz Persan, a także partner sieci - Rekopol, z którym sieć realizuje obowiązki jako wprowadzającego produkty w opakowaniach.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Polk 02.02.2022

    Dzisiaj w Biedronce w Kraśniku przy ul. Chopina robiac zakupy chcialem swoje zakupy spakowac w pusty karton po produktach. Obsluga poinformowala mnie , ze maja zakaz od kierownictwa oddawania opakowań kartonowych . W dobie ekologii bylem skazany na plastik. Nie wiem czy to dobra polityka firmy skoro w innych marketach obsługa nie robi takich problemow. Teraz dwa razy zastanowię się czy wybrac Biedronke na robienie zakupów!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także