19.05.2020/18:29

Biedronka zamknęła kolejny sklep. U pracownika zdiagnozowano COVID-19

Sklep sieci Biedronka przy ul. Bohaterów Warszawy 1 w Resku został zamknięty z powodu pozytywnego testu u pracownika tej placówki – potwierdziło w rozmowie z redakcją wiadomoscihandlowe.pl biuro prasowe Biedronki.

– Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego natychmiast reagujemy i będziemy reagować zawsze wtedy, kiedy nasze działania mogą je dodatkowo zwiększyć. Sklep sieci Biedronka przy ul. Bohaterów Warszawy 1 w Resku został zamknięty z powodu pozytywnego testu u pracownika tego sklepu – przekazała nam spółka,

W odpowiedzi na nasze pytanie, jak długo będzie zamknięty sklep, poinformowano, że zgodnie z zaleceniami Sanepidu wszyscy pozostali pracownicy tej placówki zostali poddani kwarantannie. Obecnie ten sklep będzie poddany dezynfekcji przez wyspecjalizowaną firmę i zostanie otwarty tak szybko, jak będzie możliwe.

– Podkreślamy przy tym, że obowiązujące w naszej sieci wewnętrzne procedury są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego i na bieżąco współpracujemy z lokalną stacją sanitarno-epidemiologiczną – dodali przedstawiciele firmy.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.