17.08.2020/13:44

Biedronka zmienia asortyment i wprowadza nową aplikację

Od 17 sierpnia Biedronka wprowadza najnowszą ofertę artykułów szkolnych. Jednocześnie sieć uruchomiła aplikację „Szkoła w Biedronce”.

Choć nadal trwają wakacje, rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. W Biedronce pojawił się już okolicznościowy asortyment, w tym m.in. notesy, kalendarze szkolne, mapy, cienkopisy, kredki, kleje, farby czy markery.

Aby pomóc uczniom i rodzicom w wyborze wyprawki szkolnej, Biedronka stworzyła również darmową aplikację „Szkoła w Biedronce”, która umożliwi zapoznanie się z pełnym asortymentem produktów oraz zaplanowanie zakupów przed wyjściem z domu.

Pełna oferta produktów szkolnych dostępna będzie w sklepach Biedronka aż do 5 września.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Były fan Biedronki 18.08.2020

    Lepiej by poprawili swoją główną aplikację "Twoja Biedronka". Nieintuicyjne, trzeba się naszukać (nie ma "lupki"), brak integracji karty lojalnościowej w formie elektronicznej. Niech się uczą od Lidla.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także