12.03.2020/14:42

Biedronki pracują na pełnych obrotach

Zaplecze logistyczne największej na polskim rynku sieci handlowej Biedronka jest imponujące. Nad dostawami do ponad 3000 sklepów czuwa 6 tysięcy pracowników, placówki obsługuje 1200 pojazdów, które dostarczają towar z 16 centrów dystrybucyjnych działających przez całą dobę.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Klientka 13.03.2020

  Panie przy kasach nie mają rękawiczek ani żadnych środków do dezynfekcji rąk .przyjmują pieniądze i dotykają kazdy jeden towar.Nie mogę tego zrozumieć jak to jest możliwe gdzie sąkontrole sanitarne?

 • Nnnexxt 13.03.2020

  Czy biedronkowe centra dystrybucji są już w jakimś stopniu zautomatyzowane czy wszystko wozeczkami? Ktoś coś wie na ten temat?

 • eks 13.03.2020

  Cudownie za chwilę zaczną rozmnażac pandemię na cały kraj zamiast ograniczać godziny pracy i jak najwięcej ludzi zostawić w domu żeby ich po prostu chronić to ludzie zapinają na maksa ciekawe czy w przypadku zakażenia w sklepie czy w centrum logistycznym i przeniesienia choroby na dziadka czy babcie koncern dorzuci się do pogrzebu -życz wysokich obrotów i rekordowych zysków

 • Andy 12.03.2020

  Logistycznie firma jest nadal w lesie i bardzo dużo potrzeba zmian aby dorównać konkurencji. Firma powinna pochwalić się jak dużo jest pracowników na zmianach i ile jest towaru na sklepie a ile nie wyłożonego który zalega w magazynie. Redukcja kosztów i cięcia etatów.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.