05.06.2020/08:49

Bio Family uruchomiło sklep internetowy zapatrujący Warszawę, Wrocław, Poznań i Swarzędz

Sieć marketów z ekologiczną żywnością Bio Family, która znana jest z placówek bezobsługowych, dostarcza również zakupy do domu. Sklep internetowy biofamily24 obsługuje klientów z Warszawy, Wrocławia, Poznania i Swarzędza. 

W internetowym Bio Family, podobnie jak w sklepach stacjonarnych spółki, klient nie ma kontaktu z pracownikiem. Dostawa jest bezkontaktowa. Zakupy dowożone są za pośrednictwem Ubera, pod drzwi. Sklep deklaruje, że zamówienia złożone do godziny 14-tej, zostaną dostarczone tego samego dnia.

Bio Family Supermarket to 6 sklepów stacjonarnych, 3 z nich mieszczą się w Poznaniu i po jednym w Swarzędzu, Wrocławiu i Warszawie, należąca do rodziny Świtalskich. W sklepach sprzedawana jest ekologiczna żywność, kosmetyki i środki czystości.

Bio Family ma w planach ekspansję na rynku warszawskim. Detalista zadebiutował w stolicy w styczniu br., otwierając placówkę na Sadybie, a obecnie szykuje się do uruchomienia kolejnej placówki, tym razem w dzielnicy Wola.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.