14.04.2020/11:47

Blisko połowa Polaków wytrzyma finansowo najwyżej pół roku pandemii [BADANIE]

Niemal co piąty Polak wytrzyma finansowo maksymalnie do dwóch miesięcy. 43 proc. przetrwa finansowo najwyżej pół roku epidemii. Już na początku kwietnia 60 proc. planowało zaciskanie pasa. Co czwarty badany już stracił pracę lub część wynagrodzenia – badanie 4P dla BIG InfoMonitor.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • millennials 14.04.2020

    Uważam, że może wreszcie ceny w sklepach z butami i odzieżą będą normalne? Bo w czasach kryzysu buty "w promocji?" po 199 zł para, koszula "w promocji?" za 99 zł czy spodnie "w promocji?" po 119 zł to nieporozumienie. Zwłaszcza, że większość mieszkańców w tym kraju żyje za ok. 2000 złotych. Nie każdego z nas stać na płacenie takich pieniędzy "za znaną metkę" z nazwą producenta... Żeby te towary były produkowane w kraju, a zazwyczaj po lekturze metki można stwierdzić, że to import z innego kontynentu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.