17.02.2021/18:00

W centrali sieci Lidl wybuchła bomba. Są ranni. Gdyby nie COVID-19 i praca zdalna…

W budynku centrali sieci Lidl w miejscowości Neckarsulm, gdzie obecnie mieści się siedziba zarządu spółki, eksplodowała bomba ukryta w przesyłce pocztowej. Trzech pracowników biura zostało rannych, w tym jeden ciężko! – alarmuje „Heilbronner Stimme”.

W budynku zwykle pracuje ok. 1000 osób, jednak z powodu pandemii COVID-19 większość zatrudnionych pracuje zdalnie i z tego powodu w całym obiekcie w chwili wybuchu było tylko ok. 100 osób. Trzy osoby odniosły obrażenia w wyniku eksplozji, z czego jedna jest w ciężkim stanie. Bomba dotarła do biura w przesyłce pocztowej.

Cała trójka trafiła do szpitala – relacjonuje „Heilbronner Stimme”. Budynek został ewakuowany.

W zaatakowanym budynku obecnie mieści się siedziba niemieckiego oddziału Grupy Schwarz, a tym samym kierownictwo sieci dyskontowej Lidl Niemcy. Wkrótce siedziba centrali sieci ma zostać przeniesiona do nowego obiektu, zlokalizowanego w Bad Wimpfen.

Zaatakowany budynek zlokalizowany jest w pobliżu centrali całej Grupy Schwarz, pracuje tam także zarząd sieci Kaufland.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • nikinikt 18.02.2021

    kolejna mistyfikacja aby ludzi całkowicie pozamykać w domach , przekonać ich do pracy zdalnej i jeszcze bardziej wpływać na ich życie każdego dnia.

  • nikinikt 18.02.2021

    kolejna mistyfikacja aby ludzi całkowicie pozamykać w domach , przekonać ich do pracy zdalnej i jeszcze bardziej wpływać na ich życie każdego dnia.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także