07.06.2020/09:53

Bon wakacyjny – 500 zł na noclegi i restauracje. Nowa wersja ustawy

Bon wakacyjny, który ma być jedną z form wsparcia dla branży turystycznej, przybiera kolejne kształty. Serwis prawo.pl dotarł do najnowszej wersji projektu ustawy, według którego dostaną je rodzice, którzy mają prawo do 500 plus. Wyniesie 500 zł na każde dziecko, do wykorzystania przez dwa lata m.in. w obiektach turystycznych i restauracjach.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Leontek 08.06.2020

  Czekamy na talony na samochody i kartki na mięso - komuna wróciła.

 • Onaaa 07.06.2020

  Porazka!!!!!! Nic sie nie nalezy ludzia pracujacym!!!!!! Nam nawet nigdy rodzinne sie nie nalezalo, bo kilka zlotych przekroczylo sie. Co wy robicie z tych dzieci, ludzi - nierobow, cwaniakow, leserow - bo maja dzieci???

 • Agatko 07.06.2020

  Rozdawnictwo+

 • Pracuś 07.06.2020

  Wychowałam i wykształciłam dzieci bez +, ciężko pracowałam za niewielkie pieniądze i nadal pracuję, wysłanie dzieci na kolonie to już było coś, dla rodziców nie starczało, a teraz wszystko drogie i nadal nie starcza, przez 35 lat place podatki i już miałam nadzieję że też choć raz w życiu dostanę jakieś +. Rozczarowanie, nadal pracuje na innych

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.