30.08.2018/14:18

BP przeprowadza pilotażowy remodeling sklepów na stacjach [GALERIA]

Brytyjski koncern paliwowy BP zmienia wyposażenie sklepów na części swoich stacji w Polsce - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Celem modernizacji obiektów ma być poszerzenie oferty i poprawa jakości obsługi.

Remodeling objął sześć stacji w całej Polsce. Na stacjach wymienione zostały regały sklepowe na takie, posiadające więcej miejsca na ekspozycję towaru. Producentem wyposażenia jest polska firma Mago. Kolorystykę nowych mebli dostosowano do zmieniającego się wnętrza sklepu.

Umeblowanie uzupełniamy także o regały chłodnicze, które służą do ekspozycji produktów świeżych, które cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów – informuje Magdalena Kandefer-Kańtoch, rzecznik prasowy polskiego oddziału BP.
 
Dodaje, że proces zmiany bazuje na obserwacji rynku i zmieniających się preferencji zakupowych klientów. Zmiany odbywają się na stacjach, które reprezentują część segmentów reprezentatywnych dla całości sieci.

Kańdafer-Kańtoch podkreśla, że celem remodelingu jest poszerzenie oferty convenience tak, aby klienci mieli większy wybór artykułów świeżych oraz produktów spożywczych pierwszej potrzeby. Sieć stacji paliw póki co nie informuje o dalszych ruchach i ewentualnych zmianach na kolejnych stacjach.

BP to trzeci, co do wielkości koncern paliwowy na świecie. W Polsce posiada obecnie ponad 500 lokalizacji.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.