23.08.2020/07:32

Bricomarche ma już 167 sklepów w Polsce

Na początku sierpnia w Środzie Śląskiej, przy ul. Legnickiej 34, został otwarty kolejny sklep sieci Bricomarche, zarządzanej przez Grupę Muszkieterów. Jest to 167. supermarket budowlany pod tym szyldem w naszym kraju, a zarazem 17. w województwie dolnośląskim.

Główna hala sklepu ma powierzchnię ok. 1,2 tys. mkw., powierzchnia wiaty budowlanej to 600 mkw., a ogrodu zewnętrznego – aż 1,6 tys. mkw. Łącznie sklep dysponuje zatem 3,4 tys. mkw. powierzchni sprzedaży. W supermarkecie klienci mają dostęp do 24 tys. produktów z czterech działów: dekoracja, majsterkowanie, artykuły budowlane oraz ogród. W ofercie sklepu sezonowo będą także dostępne rośliny od lokalnych dostawców.

Do supermarketu zlokalizowanego przy ul. Legnickiej 34 przynależy parking mieszczący 80 samochodów. Klienci mogą skorzystać z dodatkowych usług takich jak: transport zamówionego towaru, cięcie blatów oraz zamówienie rolet o niestandardowych wymiarach.

Najnowsza placówka Bricomarche w Środzie Śląskiej będzie czynna w godz. 8-20 od poniedziałku do soboty, a w niedziele handlowe od 10 do 18. Zatrudnienie w sklepie znalazło 22 pracowników.

Grupa Muszkieterów zrzesza już prawie 300 polskich przedsiębiorców prowadzących supermarkety budowlane Bribomarche i supermarkety spożywcze Intermarche.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • BICO 24.08.2020

    Gdzie następne ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także