20.03.2020/08:08

Bricomarche wprowadza procedury bezpieczeństwa i apeluje do rodziców

Sieć marketów budowlanych wprowadza zaostrzone zasady bezpieczeństwa i higieny. Zachęca klientów, by w miarę możliwości kupowali online i apeluje, by na zakupy w marketach wybierać się bez dzieci.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Subiektywniak 24.04.2021

  Właśnie wróciłem z Brico w Warszawskim Wilanowie.
  Obsługują tylko "podmioty gospodarcze", przy wejściu stoi troglodyta który żąda jakiejś "karty Brico", pływak do rezerwuaru kupiłem więc u konkurencji. Oczywiście żadnej informacji w necie nie ma, więc niniejszym ostrzegam wszystkich naiwnych, żeby nie tracili czasu - sklepy Brico są faktycznie zamknięte.

 • Realista 04.04.2020

  Faktycznie bricomarche stosuje się do zasad , ale chyba rozprzestrzenianiu się wirusa ,kto najczęściej przychodzi do marketów budowlanych ,ano ludzie robiący remonty ,w której to części są osoby ,które niedawno wróciły zza granicy mając chwilową przerwę w pracy nawet nieraz nie przestrzegając zasad kwarantanny walą do brico po materiały na remont przecież muszą ten czas wykorzystać ,nawet nie kryjąc się skąd wrócili, a soboty i niedziele temu sprzyjają wtedy to jest największy wysyp zwiedzających w poszukiwaniu okazji ,a że inne sieci mają zamknięte to tłumnie odwiedzają pierwszy sklep gdzie jest wszystko czego potrzebują narażając innych ,ale i załogę sklepu ,która może przenosić to dalej

 • Ciekawy 03.04.2020

  Witam. Czy w weekend sklepy będą otwarte ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.