29.01.2017/10:27

Budowa centrum Dekada Ciechanów na finiszu

Kończą się prace budowlane centrum handlowego Dekada w Ciechanowie. Otwarcie obiektu zaplanowano na 31 marca 2017 r.

Dekada Ciechanów to jedenasta inwestycja realizowana przez spółkę Dekada – polskiego inwestora i dewelopera, specjalizującego się w budowie i zarządzaniu centrami handlowymi w formacie convenience. Obiekt, przy ul. Sienkiewicza, będzie zintegrowanym centrum handlowym z częścią komercyjną oraz dworcem autobusowym.

– Prace nad budową Dekady w Ciechanowie postępują zgodnie z harmonogramem. Jesteśmy na etapie odbiorów. Inwestycja uzyskała już pozytywne stanowisko straży pożarnej i sanepidu. W najbliższym czasie zostanie zgłoszona do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w celu uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Następnie planujemy przenieść tymczasowy dworzec autobusowy w docelowe miejsce, czyli do budynku Dekada – mówi Aleksander Walczak, prezes Dekady. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.