05.07.2019/08:41

Cała Polska biega, a czy dba o swoją dietę?

Bieganie to, obok jazdy na rowerze, ulubiony sport Polaków*. Robimy to coraz chętniej – odsetek biegających w ciągu roku wzrósł o 5 proc. Dietetycy przypominają, że prawidłowy trening, również ten biegowy, przynosi najlepsze rezultaty, jeżeli jest połączony z odpowiednią dietą oraz suplementacją, które uzupełnią zapotrzebowanie na makroelementy. Dla wymagających, aktywnych konsumentów powstają produkty, które mają za zadanie dostarczyć niezbędne składniki odżywcze, zapewniające zastrzyk energii przed treningiem czy pozwalające zregenerować organizm po wzmożonym wysiłku fizycznym. Po jakie produkty najchętniej sięgają osoby aktywne?   

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.