01.10.2020/11:26

Carlos A. Silván, dyr. generalny Glovo Polska, gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Dyrektor generalny Glovo Polska Carlos A. Silván będzie gościem specjalnym organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, kongresu Retail & FMCG Congress 2020, który odbędzie się w dniach 12-13 października w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Carlos A. Silván, General Manager, Glovo Polska (fot. Glovo)

Przedstawiciel Glovo weźmie udział w debacie pt. "Rynek e-grocery AD 2020 – wyzwania i trendy", która odbędzie się pierwszego dnia kongresu (12 października) w ramach sesji tematycznej Forum E-commerce i Nowych Technologii. W dyskusji moderowanej przez Szymona Mordasiewicza z GfK Polonia wezmą udział również Anna Podkowińska-Tretyn, dyrektor zarządzająca Everli oraz Piotr Kondraciuk, prezes PolskiKoszyk.pl.

Carlos A. Silván z marką Glovo związany od 2018 roku. Przed dołączeniem do polskiego zespołu był odpowiedzialny za ekspansję międzynarodową i wdrożenie Glovo w 8 krajach, między innymi w Rumunii, Ukrainie i Kazachstanie.

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także