02.10.2018/12:26

Carolina García Gómez nową prezes Ikea Retail w Polsce

Carolina García Gómez od października objęła funkcję CEO w Ikea Retail w Polsce. Przed przejściem do polskiego zespołu pełniła funkcję Country Manager Ikea Japan.

Carolina García Gómez z Ikeą związana jest od 2005 roku, niemal od początku swojej kariery zawodowej. Pracowała m.in. jako manager hiszpańskich sklepów Ikea, a także była wiceprezesem firmy na kraje: Węgry, Czechy i Słowacja.

Przypomnijmy, we wrześniu po pięciu latach pracy, ze stanowiska prezesa Ikea Retail w Polsce odeszła Anna Pawlak-Kuliga. Objęła ona funkcję szefa Ikea w Chinach. Funkcję szefa polskiego oddziału firmy tymczasowo piastowała członek zarządu, Iwona Szczęka.

Grupa Ikea w Polsce posiada obecnie dziesięć sklepów, które w roku finansowym 2017 odwiedziło ponad 28 milionów osób. Ponadto, poprzez IKEA Centres Polska, firma zarządza pięcioma centrami handlowymi.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.