20.08.2018/13:01

Carrefour daje gwarancję najniższej w Polsce ceny za szkolną wyprawkę

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym, sieć Carrefour wprowadziła promocję "Szkolna Wyprawka, do wyboru, do koloru", w ramach której gwarantuje klientom najniższą cenę na artykuły szkolne. Jak zapewnia detalista, w przypadku gdy polski klient znajdzie na rynku produkt objęty promocją w niższej cenie, Carrefour zwróci mu dwukrotność różnicy w cenie.

W ramach promocyjnej oferty w sieci Carrefour nabyć można będzie m.in. tornistry, piórniki z pełnym wyposażeniem, zeszyty, książki edukacyjne, a także akcesoria na zajęcia plastyczne i sportowe. Zdaniem sieci, hitem sprzedażowym może zostać "zestaw artystyczny" składający się ze 168 elementów.

- Carrefour chcąc trafić w gusta najmłodszych przygotował także kolekcje, które zawładnęły dziecięcą wyobraźnią. Są wśród nich takie marki jak: Robert Lewandowski, Barbie, Emoji, Kraina Lodu i Minionki wraz z rabatem w wysokości 10% z aplikacją mobilną Mój Carrefour. Dodatkową korzyścią przy kompletowaniu tegorocznej wyprawki szkolnej jest rabat do 10% przy zakupach z Kartą Dużej Rodziny - informuje sieć w komunikacie.

W ofercie Carrefoura w Polsce znajdą się także ubrania na wiele szkolnych okazji, jak również artykuły biurowe takie jak biurka, szafki, regały i fotele, w tym także... fotele gamingowe. Te ostatnie - jak zapewnia sieć - cieszą się coraz większą popularnością.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.