29.05.2017/15:46

Carrefour otwiera pierwszy supermarket premium w Lublinie

31 maja w Galerii Olimp Carrefour Polska otworzy swój pierwszy w Lublinie supermarket w segmencie premium. Mieszkańcy miasta odnajdą w nim szeroki asortyment produktów, w tym bogaty wybór wędlin i serów, produkty od lokalnych i regionalnych dostawców oraz artykuły o wysokich walorach zdrowotnych. W sklepie przy Al. Spółdzielczości Pracy 34 pracę znajdzie ponad 40 pracowników z Lublina i okolic. 

Oferta supermarketu Carrefour z segmentu premium to przede wszystkim wysoka jakość produktów, elegancki i delikatesowy wystrój wnętrza, oraz nowoczesne rozwiązania handlowe. W supermarkecie, na powierzchni około 1500 mkw., klienci znajdą ponad 16 tysięcy różnych produktów, w tym przede wszystkim szeroki wybór produktów świeżych, w tym prawie 200 rodzajów warzyw i owoców na „Targu Świeżości”. Ważnym elementem oferty będą produkty pochodzące od lokalnych dostawców.

W supermarkecie klienci będą mogli skorzystać z wyrobów Naszej Wędzarni. Dodatkowo,  w Strefie Alkoholi, Carrefour udostępnia szeroką gamę piw regionalnych. Klienci mogą kupić też liczne produkty z asortymentu Kuchni Świata, w tym oryginalne francuskie produkty regionalne pod marką Reflets de France oraz włoskie specjały marki Terre d’Italia – dostępne wyłącznie na półkach sklepów Carrefour w Polsce. 

Szeroki asortyment produktów spożywczych uzupełnia 250 produktów dedykowanych osobom szczególnie dbającym o zdrowie i alergikom. W specjalnej strefie zdrowia klienci znajdą m.in. produkty bio i ekologiczne, dla diabetyków, bezglutenowe, bez laktozy, sojowe oraz o obniżonej zawartości tłuszczu. 

Carrefour Polska to sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour Polska jest częścią Grupy Carrefour, referencyjnej sieci spożywczej, która posiada blisko 12 000 sklepów w ponad 30 krajach. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.