24.12.2019/22:12

Carrefour otwiera supermarket franczyzowy przy stacji paliw koncernu Shell

Carrefour sukcesywnie rozwija sieć sklepów w Polsce i otwiera kolejny supermarket franczyzowy. Najnowszy sklep w Kątach Wrocławskich powstał w nowoczesnym kompleksie „Port Kąty”, w którym oprócz marketu Carrefour znajduje się stacja Shell, restauracja oraz wielkopowierzchniowy parking. Nowo otwarty sklep oferuje klientom szeroki asortyment produktów, dostosowanych do potrzeb zarówno mieszkańców jak i kierowców.

Nowy supermarket został otwarty przy zjeździe z autostrady A4 w Kątach Wrocławskich. Oferuje on klientom nowoczesną, przestronną halę sprzedaży o powierzchni blisko 400 mkw., zaprojektowaną według najnowocześniejszych trendów handlowych, których celem jest stałe podnoszenie zadowolenia klientów z zakupów. Supermarket otwarty będzie całą dobę przez siedem dni w tygodniu.

Najnowszy supermarket franczyzowy oferuje klientom dostęp do 6000 różnorodnych produktów. W asortymencie znajduje się 500 rodzajów produktów świeżych, do których należą m.in. warzywa, owoce, mięso, ryby oraz sery. Sklep oferuje również lokalne wędliny z Naszej Wędzarni Carrefour, które powstają na podstawie sprawdzonych receptur. W ofercie sklepu znajduje się także bogaty wybór produktów lokalnych, znanych w Kątach Wrocławskich i okolicy.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów
w sześciu formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych
i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.