10.10.2016/19:21

Carrefour otwiera supermarket w Nowym Dworze Mazowieckim

Carrefour Polska otworzył nowy supermarket w segmencie classic. Sklep o powierzchni ok. 1000 mkw. zlokalizowany jest w Galerii Hit przy ul. Warszawskiej 36 w Nowym Dworze Mazowieckim i oferuje klientom ofertę ponad 12 tys. artykułów. W supermarkecie znalazło pracę 26 mieszkańców miasta i okolic.

Wprowadzony przez Carrefour podział supermarketów na 3 segmenty: premium, urban i classic gwarantuje dopasowanie oferty sklepu do lokalnego profilu i potrzeb mieszkańców.

Galeria Hit jest położna na skrzyżowaniu głównych dróg, przy drodze dojazdowej do lotniska w Modlinie i znajduje się w odległości 400 m. od centrum miasta, w sąsiedztwie targowiska miejskiego. W supermarkecie segmentu classic konsumenci znajdą ponad 12 tys. artykułów: produkty spożywcze, napoje, alkohole, drogerię, perfumerię, artykuły przemysłowe i sezonowe oraz tekstylia. Klienci skorzystać mogą również z lad tradycyjnych z szeroką ofertą 300 rodzajów wędlin, serów, ryb i wyrobów garmażeryjnych.

- Naszym celem jest dalsze umacnianie pozycji w formacie supermarketów poprzez otwarcia nowych sklepów oraz modernizacje istniejących placówek, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb lokalnego rynku mówi François Vincent, dyrektor supermarketów i sklepów convenience.

W tym roku otworzyliśmy już nowe sklepy w segmentach premium i urban, natomiast supermarket przy ul. Warszawskiej reprezentuje trzeci segment – classic, oferujący szeroki wybór produktów codziennej potrzeby, w tym przede wszystkim asortymentu świeżego, marek własnych, artykułów przemysłowych i tekstyliów dodaje François Vincent.

W ramach produktów świeżych sklep oferuje 100 rodzajów warzyw i owoców na Targu Świeżości, wypiekane na miejscu pieczywo, a także nabiał i wędliny pochodzące od regionalnych dostawców, takich jak: PIB, Tarczyński, Gzella, Duda. W ofercie sklepu są również wędliny tradycyjne, pochodzące z własnej Wędzarni Carrefour. Tajemnicą wyjątkowego smaku i aromatu wędlin i kiełbas Carrefour są sprawdzone, tradycyjne receptury oraz proces wędzenia na ciepło naturalnym dymem z drewna drzew liściastych. Ponadto, klienci supermarketu w Nowym Dworze Mazowieckim mają możliwość zakupu świeżo wyciskanego na miejscu soku z pomarańczy oraz naturalnie mętnego soku z jabłek.

Sklep oferuje również 250 artykułów dedykowanych osobom, które dbają o zdrowie. Są to produkty bio, bezglutenowe, sojowe, bez laktozy, a także przeznaczone dla diabetyków oraz alergików. W kategorii bio, w stałej ofercie sklepu znalazły się również owoce i warzywa.

W ofercie dostępne są także produkty Kuchni Świata, reprezentujące kuchnie 12 krajów,  m.in. Hiszpanii, Turcji, Nepalu czy Peru, a także znane regionalne artykuły marki Reflets de France i włoskie specjały Terre d’Italia, dostępne jedynie na półkach sklepów Carrefour
w Polsce.

Dodaj komentarz

1 komentarz

 • Michał Chroniowski 10.10.2016

  Witam,

  Jedyna działka w Żarowie o takiej powierzchni.

  Podam parametry obiektu do zbycia
  .
  4/ Żarów ul. Dworcowa 2. Działka 14000 m2. przeznaczona na Market, Usługi, budownictwo mieszkaniowe.

  Żarów jest miastem przemysłowym 12.5 tyś. mieszkańców w którym nie ma bezrobocia oraz MARKETU,

  w Żarowie jest 7 fabryk ZAGRANICZNYCH. Działka jest pusta,ogrodzona są wszystkie media.

  Na działce można wybudować magazyny wielkopowieszchniowe. Lokalizacja działki to centrum a na uboczu.
  Do autostrady A-4 jest 7 km.
  Do Świdnicy jest 8 km.
  Do Wałbrzycha 12 km.
  Do Wrodławia 35 km.
  Jesteśmy zmuszeni sprzedać ze względu na wiek i stan zdrowia.
  Pozdrawiam
  Michał Chroniowski

  PS Posiadam do sprzedaży, dzierżawy obiekt w Ziębicach
  605 424 066
  mch47@op.pl

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.