05.04.2019/16:39

Carrefour otworzył samodzielny butik modowy dla marki własnej TEX

Przy hipermarkecie Carrefour w Bolesławcu powstał butik marki TEX. Klienci znajdą w nim ofertę ubrań damskich, męskich oraz dziecięcych marki modowej należącej do sieci. Aktualnie w asortymencie butiku znaleźć można wybrane elementy kolekcji wiosenno-letniej, która w całości dostępna jest już w hipermarketach Carrefour w całej Polsce.

Nowy butik matki TEX powstał w centrum handlowym przy ul. 10 marca 1 w Bolesławcu. Nowoczesna przestrzeń handlowa sąsiaduje z hipermarketem Carrefour i jest z nim zintegrowana, dzięki czemu do butiku można wejść zarówno ze sklepu sieci, jak i bezpośrednio z galerii handlowej.

Lokal o powierzchni 200 mkw. został zaprojektowany według najnowocześniejszych trendów - tak, aby zapewnić klientom wyjątkowe doświadczenia zakupowe. W wystroju butiku dominuje naturalne drewno oraz czerń, nawiązująca do logo marki TEX.

Niskie regały oraz szerokie alejki pozwalają lepiej wyeksponować ofertę sklepu, którą tworzą ubrania damskie, męskie oraz dziecięce, a także dodatki dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Aktualnie klienci butiku TEX mają do dyspozycji wybrane elementy kolekcji wiosenno-letniej, która w całości dostępna jest już w hipermarketach Carrefour w całej Polsce.

Sieć Carrefour nie poinformowała czy butik TEX w Bolesławcu jest  początkiem budowy nowego konceptu sklepów na polskim rynku.

Pod szyldem Carrefour działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Funny 09.04.2019

    Szczerze mówiąc to wygląda to jak powrót do PRZESZŁOŚCI. Bardzo słaby wystrój.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.