02.06.2017/11:28

Carrefour poszerza koncept Zdrowej Półki o kosmetyki

Sieć Carrefour rozwija koncept handlowy Zdrowa Półka, w ramach działu klienci sklepów sieci mogą znaleźć produkty eko, bio, czy produkty specjalistyczne dedykowane osobom z nietolerancją glutenu, czy laktozy, a także superfoods. Teraz Carrefour postanowił zaoferować Półkę Zdrowia dedykowaną kosmetykom.

Projekt jest już obecny w hipermarketach Carrefoura od kilku miesięcy. Na jednym z regałów w dziale drogeryjnym wydzielono specjalną ekspozycję produktów ekologicznych i bio. Obecnie w ofercie jest ok. 50 takich produktów. Oczywiście, były one na półkach sieci już wcześniej, ale teraz postanowiono je zebrać w jednym miejscu i dodatkowo rozwinąć ofertę. Warto podkreślić, że trend związany z ekologią, produktami naturalnymi jest w obszarze kosmetyków do pielęgnacji bardzo silny i daje duże perspektywy wzrostu.

Carrefour Polska to sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Zdrowa Półka w hipermarkecie Carrefour z ofertą produktów kosmetycznych.

Zdrowa Półka w hipermarkecie Carrefour z ofertą produktów spożywczych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.