16.09.2020/12:23

Carrefour rozbudowuje ofertę marki własnej Jakość z Natury i rusza z kampanią promocyjną

Wystartowała kolejna kampania Carrefour pod hasłem "Możemy jeść mądrze", która tym razem promuje produkty marki własnej sieci Jakość z Natury Carrefour. Kampania przygotowana została przez Saatchi & Saatchi.

Produkty z gamy Jakość z Natury Carrefour są owocem ponad 20-letniej współpracy francuskiej sieci z lokalnymi, polskimi dostawcami. Obecnie detalista współpracuje z prawie 70 dostawcami artykułów spożywczych sprzedawanych pod tym brandem. Cała gama Jakość z Natury Carrefour liczy 160 produktów.

Kampania marki Jakość z Natury Carrefour jest kolejną odsłoną akcji Carrefour pt. "Możemy jeść mądrze". Strategia komunikacji opiera się na przybliżeniu konsumentowi efektów pracy lokalnych, zaufanych producentów, wytwarzających produkty "na urokliwych i ekologicznie czystych terenach Polski".

- Przygotowana po raz pierwszy kampania marki „Jakość z Natury Carrefour” wpisuje się w program Act for Food i realizowaną przez Carrefour strategię transformacji żywieniowej, zgodnie z którą chcemy oferować naszym konsumentom żywność zdrową, wysokiej jakości i w przystępnej cenie. Ważnym elementem naszej strategii jest promocja produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Stawiając na długofalową współpracę z polskimi, często rodzinnymi firmami, przygotowaliśmy spoty podkreślające zaangażowanie naszych zaufanych dostawców z obszarów malowniczego Roztocza czy mazurskich łąk, z którymi współpracujemy od wielu lat i dzięki temu produkty „Jakość z Natury Carrefour” odznaczają się autentycznością i niepowtarzalnym smakiem – mówi cytowany w komunikacie Michał Sacha, członek zarządu, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych Carrefour Polska.
 
Kampanii towarzyszy akcja promocyjna, w ramach której do 26 września 2020 r. użytkownicy aplikacji Mój Carrefour mogą nabyć produkty "Jakość z Natury Carrefour" z 20-proc. rabatem.
      
W ramach działań wyprodukowane zostały spoty TV i materiały POS, a kampania uzupełniona została informacjami w katalogu handlowym. Pomysł i kreacje kampanii powstały w Saatchi & Saatchi. Za produkcję odpowiada Papaya Films, a za postprodukcję – Prodigious.
 
Carrefour Polska to sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w sześciu formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także