22.05.2019/15:49

Carrefour rozszerza współpracę z Szopi.pl o kolejne trzy miasta

Sieć Carrefour rozszerzyła współpracę z Szopi.pl na kolejne trzy miasta. Po tym jak szoperzy Szopi.pl dostarczali zakupy z Carrefoura klientom w Warszawie, teraz będą robbić to samo w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.

Model współpracy między Carrefourem a On Demand (właściciel Szopi.pl), wypracowany minionej zimy, to nowość na polskim rynku e-grocery. Dzięki sojuszowi obu partnerów, klienci platformy Szopi zyskali dostęp do tysięcy produktów z oferty Carrefoura. Z kolei francuska sieć handlowa uruchomiła kolejny kanał sprzedaży, zwiększając tym samym komfort robienia zakupów.

Na swojej stronie Szopi.pl udostępnia ofertę Carrefour w identycznej formie, jak na stronie internetowej sieci. Produkty są oferowane w tych samych cenach, a klienci mogą korzystać z promocji cenowych, które wprowadza Carrefour. Klienci po wejściu na Szopi.pl przygotowują listę zakupów, a następnie specjalnie przeszkolony szoper kompletuje i dostarcza zamówienie do domu zamawiającego.

Jeżeli w danym sklepie brakuje czegoś z listy, przedstawiciel Szopi.pl kontaktuje się z klientem i uzgadnia, co kupić w zamian. Jeśli natomiast klient zapomniał zamówić jakiegoś produktu, to może skontaktować się z szoperem telefonicznie i dodać go do listy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.