25.06.2018/10:58

Carrefour udostępnia klientom hipermarketów usługę carsharingu

Sieć Carrefour nawiązała współpracę ze spółką 4Mobility, specjalizującą się w usłudze carsharingu. W ramach umowy partnerskiej, wspomniana usługa zostanie udostępniona przy trzech największych hipermarketach Carrefour w Warszawie.

W ramach współpracy samochody 4Mobility można wypożyczyć przy hipermarkecie Carrefour w Centrum Handlowym Atrium Targówek (ul. Głębocka), Centrum Handlowym Wileńska (ul. Targowa) oraz Centrum Handlowym Arkadia (Al. Jana Pawła II). Oprócz tego użytkownicy aplikacji Mój Carrefour będą mogli taniej podróżować wypożyczonymi autami, a także korzystać z kuponów zniżkowych.

- Współpraca carsharing z 4Mobility to pierwsza taka akcja w Polsce, która pozwoli nam zaoferować jeszcze więcej korzyści naszym klientom. Dzięki nowej usłudze, będą oni mogli szybko i łatwo wrócić ze swoimi zakupami do domu lub pojechać na spotkanie z przyjaciółmi – mówi Grzegorz Wazowicz, dyrektor usług finansowych i handlowych Carrefour Polska.

Jak podkreśla Wazowicz, koncentracja na rozwoju innowacyjnych usług jest ważnym elementem strategii transformacji cyfrowej Carrefoura. Do tej pory sieć koncentrowała się głównie na własnych inicjatywach z tym zakresie (SąSiatki, Scan&Go), a teraz poszła o krok dalej, rozpoczynając współpracę z zewnętrznym partnerem.

– Udostępniamy auta w miejscach, w których obserwujemy największe zapotrzebowanie na nowoczesną mobilność mówi Paweł Błaszczak, prezes zarządu 4Mobility. - Nasza obecność przy sklepach sieci Carrefour jest istotnym elementem w strategii rozwoju naszych usług carsharing. Auta na minuty dostępne w tym miejscu będą atrakcyjne zarówno dla pracowników, klientów centrów handlowych oraz mieszańców najbliższej okolicy – podkreśla, dodając, że obecnie na terenie Warszawy klienci mają do dyspozycji 300 aut 4Mobility.

Carsharing jest alternatywą dla komunikacji miejskiej, taksówek lub własnego pojazdu. Samochód można wypożyczyć nawet na kilka minut. Wystarczy pobrać aplikację na smartfona, zarejestrować się w systemie, a następnie – po zalogowaniu – zarezerwować auto znajdujące się w pobliżu.

W swojej aplikacji mobilnej Mój Carrefour sieć handlowa udostępnia swoim klientom specjalne kody rabatowe na przejazdy autami na minuty 4Mobility. Użytkownicy aplikacji mają do dyspozycji kupon rabatowy o wartości 20 zł na dowolną podróż wypożyczonym autem na minuty.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.