23.03.2016/21:53

Carrefour uruchomi w Polsce cyfrowy hipermarket

Już we wrześniu 2016 r. Carrefour Polska uruchomi w Centrum Handlowo-Kulturalnym Posnania w Poznaniu swój największy i najbardziej nowoczesny hipermarket na polskim rynku.

- W poznańskim hipermarkecie będzie wszystko na co Carrefour może sobie obecnie pozwolić. Będzie to sklep cyfrowy – mówi Guillaume de Colonges, prezes Carrefour Polska.

Będzie to bardzo innowacyjna placówka handlowa, oferująca wiele nowych rozwiązań obejmujących koncept, ofertę, czy obsługę – wylicza prezes Carrefour Polska.

Według doniesień prasowych powierzchnia sprzedaży poznańskiego hipermarketu wyniesie ponad 8000 mkw.

Jakie innowacje mogą się pojawić w poznańskim hipermarkecie Carrefour? Dobrym przykładem jest sklep francuskiej sieci w paryskiej dzielnicy Belgrano, który został wyposażony m.in. w ekrany, które dostarczają klientom informacji na temat czasu oczekiwania, poza tym terminale służą do przeglądania oferty i katalogów online, a także umożliwiają dostęp do WiFi.

W listopadzie br. Carrefour uruchomi także drugi hipermarket w Wołominie. W CH Fabryka Wołomin, Carrefour wynajmie ponad 5500 mkw. z czego blisko 4000 mkw. pod halę sprzedaży.

Obecnie sieć Carrefour zarządza w Polsce ponad 800 sklepami, w tym prawie 100 hipermarketami i ponad 150 supermarketami.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.