19.10.2016/14:32

Carrefour uruchomił w Poznaniu pierwszy w Polsce hipermarket nowej generacji - fotogaleria

Sieć Carrefour uruchomiła 19 października w Centrum Handlowym Posnania swój najnowocześniejszy hipermarket w Polsce. W obiekcie o powierzchni 7,5 tys. mkw. znaleźć można szereg konceptów niespotykanych w innych placówkach francuskiej sieci w naszym kraju.

Aleja mody to połączenie najnowszych trendów modowych i oferty z kategorii uroda oraz perfumerii. Zaprasza do niej zewnętrzna szklana witryna, na której prezentowane są najciekawsze stylizacje. Wśród wielu propozycji wyróżnia się marka TEX, czyli inspirowane francuską modą ubrania i dodatki.

Świat Zakupów codziennych znajduje się w centrum sklepu, tak aby zapewnić szybki dostęp z obydwu wejść. To tutaj są produkty sezonowe, promocyjne, wyroby lokalne i asortyment zdrowych produktów, oraz oferta wyposażenia domu. Konsumenci będą mogli wybierać spośród bogatego asortymentu produktów ekologicznych i certyfikowanych.

Świat Produktów tradycyjnych wyróżnia się różnorodną i precyzyjnie wyselekcjonowaną ofertą. Klienci znajdą tam autorskie minikoncepty, jak np. strefę alkoholi, słodyczy, czy wędzarnię, a także najwyższej jakości produkty świeże: mięso i wędliny, ryby, sery z importu, alkohol, słodycze oraz 120 odmian warzyw i owoców na Targu Świeżości.

- Opracowując nasz nowy hipermarket w Posnanii skupiliśmy się na tym, aby przygotować pierwszy koncept w Polsce, który eksponuje przyjemność płynącą z dokonywania zakupów w sklepach Carrefour. Dlatego nasz sklep wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i inspirującymi światami zakupów – komentuje Guillaume de Colonges, prezes Carrefour Polska. – Ambicją Carrefour jest stać się rynkowym liderem w kategorii produktów świeżych. W tym celu stale rozbudowujemy naszą ofertę i reagujemy na potrzeby klientów. Postanowiliśmy również wzmocnić innowacyjne, digitalowe kanały kontaktu z klientami, a także zaoferować więcej różnorodnych produktów modowych. Jako współinwestorowi i właścicielowi części budynku, na której znajduje się nasz hipermarket, zależy nam na jak najwyższej jakości oferty i usług - dodaje szef Carrefoura w Polsce.W najnowszym hipermarkecie klienci odnajdą bogatą ofertę produktów świeżych na rynku. Wśród pozostałych nowości produktowych wymienić bardzo rozbudowaną ofertę modową, a także nowatorskie rozwiązania handlowe – na przykład przygotowywane na miejscu sushi oraz możliwość zakupu przypraw na wagę na specjalnym stoisku.

Blisko 500 produktów do nowego poznańskiego Carrefoura dostarczanych jest przez kilkudziesięciu lokalnych producentów. Lokalne wyroby dostępne w sklepie to przede wszystkim produkty mięsne oraz nabiał, a także piwo i wyroby piekarnicze. Sieć współpracuje także z producentami lokalne żywności tradycyjnej. W wyniku tej współpracy hipermarket zaoferuje produkty linii „Jakość z Natury Carrefour”, która powstaje w ekologicznie czystych regionach Polski, z poszanowaniem środowiska naturalnego i z troską o dobrostan zwierząt. Na szczególną uwagę zasługują również wyroby własne sieci przygotowywane na miejscu, np. wędliny z wędzarni Carrefour.

Konsumenci poszukujący zdrowej żywności mogą wybierać spośród bogatego asortymentu produktów ekologicznych i certyfikowanych. Carrefour wspiera swoich klientów i ułatwia im dokonywanie odpowiednich wyborów żywieniowych, oferując w swoich sklepach specjalny dział „Świat Zdrowia”. Obejmuje on obecnie około 1 tys. artykułów, w tym produkty bezglutenowe, dietetyczne, dla diabetyków i sojowe.

Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Amber 20.01.2017

  Po pierwsze: lepiej to wygląda w opisie niż na zdjęciach. Atrakcyjne, nowoczesne opakowanie - ale czuć duch CARRFOUR' a. Duże, mocno widoczne loga dostawców - wiadomo kto partycypował w kosztach przebudowy. Po drugie: zakupy w takim sklepie - to przygoda. Nie wiem czy jako klient mam na to czas i ochotę. Ale brawo za odwagę i poszukiwania nowych rozwiązań. Szczególnie że ten format jest w Polsce jakby w odwrocie...

 • Rozzłoszczony Romek 20.10.2016

  A ja gdzie jestem?! Przecież wchodziłem i bili mi brawo.

 • Grom 19.10.2016

  Panowie, pełna profeska. Gratulacje

 • Roman 19.10.2016

  Takie kopi pejst z francji czy hiszpanii. Smutne

 • Roman 19.10.2016

  Takie kopi pejst z francji czy hiszpanii. Smutne

 • Roman 19.10.2016

  Takie kopi pejst z francji czy hiszpanii. Smutne

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.