22.08.2016/10:00

Carrefour wprowadzi się do centrali Marcpolu

W miejscu sklepu Marcpol na warszawskim Mokotowie, przy al. Wilanowskiej 365, pojawi się Carrefour. W ostatnich dniach z budynku, który dotychczas funkcjonował jako centrala firmy Marcpol SA, zniknęły szyldy dotychczasowego operatora, a w ich miejsce pojawiły się zapowiedzi otwarcia sklepu francuskiej sieci Carrefour.

Przypomnijmy, w czerwcu zamknięta została inna flagowa placówka sieci, zlokalizowana w Łomiankach. To w tej miejscowości swoją siedzibę miał zarząd spółki Marcpol SA.

Przypomnijmy, Marcpol - "pierwsza polska sieć supermarketów" - od czerwca znajduje się w upadłości. W ostatnich tygodniach zamknięty został szereg placówek pod tym szyldem. W miniony piątek przed jednym ze sklepów Marcpol w centrum warszawy odbył się protest pracowników upadającej sieci, którzy domagają się wypłaty należnych pensji.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.