26.11.2018/10:26

Carrefour wprowadzi usługę Scan&Go do wszystkich hipermarketów w Polsce

Christophe Rabatel, prezes Carrefour Polska zapowiedział, że do końca roku 2019 usługa Scan&Go będzie dostępna we wszystkich hipermarketach Carrefour w Polsce.

Obecnie z usługi Scan&Go w hipermarketach sieci Carrefour mogą skorzystać klienci 49 największych sklepów działających w 36 miastach kraju, w przyszłym roku zasięg usługi zwiększy się do 89 placówek wielkopowierzchniowych.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour ma obecnie w naszym kraju 89 hiper- oraz ponad 150 supermarketów.

Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.